Ziaja na facebooku

Ziaja na Youtube

Ziaja na blogu

Novinky pre pánov

Dočkali sme sa! Ziaja prichádza s novinkou pre pánov v podobe 4 druhov sprchových gélov a vlasových šampónov.

Vianočný darčekový ťahák od Ziaja

Zo všetkých výkladov na nás svietia farebné svetielka a vianočná výzdoba pokryla celé mesto. Každý sa pomaly pripravuje na sviatky a nikto nerozpráva o ničom inom, len o radosti z  Vianoc. 

Baltic Home Spa vitality - NOVINKA

Predstavujeme vám novú líniu VITALITY z kolekcie Baltic Home Spa, ktorú už poznáte v spojení s líniou Baltic Home Spa fit a Baltic Home Spa wellness. Táto novinka sa zameriava na súčasné potreby pokožky. Čo je za tým?  

BALTIC HOME SPA wellness

Línia Baltic Home Spa patrí medzi vaše obľúbené línie v ponuke Ziaja. Určite ste si všimli, že v našej ponuke sú 2 druhy, a to Baltic Home Spa wellnes a Baltic Home Spa fit.

Nová línia NATURAL CARE už v predaji!

A je to tu! Nová línia dorazila a my sa nesmierne tešíme, že vám ju môžeme predstaviť. Chcete vedieť čím vyniká a aké produkty na vás čakajú? Čítajte ďalej.  

Nepodceňujte hydratáciu pokožky!

Určite ste už počuli, že jedným z najdôležitejších pravidiel na udržanie zdravej a sviežej pleti je dostatočná hydratácia. Čo však správna hydratácia znamená? 

Letné osvieženie. To je línia Ananás!

Svieži pocit dokonale čistej pokožky v letných horúcich dňoch je na nezaplatenie. Ovocné vône exotického ovocia nás inšpirovali aby sme spojili ananás s kofeínom a vytvorili energetizujúcu líniu ideálnu na leto. 

BALTIC HOME SPA fit mango

Exotická vôňa ovocia povzbudí zmyslové bunky nielen na tanieri, ale aj vo forme príjemne voňajúcich produktov na telo a tvár. 

Zásady intímnej hygieny

Správna intímna hygiena je kľúčovou otázkou a s prichádzajúcim letom by sme mali na ňu myslieť o čosi viac, ako po iné ročné obdobia. 

ECO sprchovacie gély & peny do kúpeľa

V súčasnej prechemizovanej dobe si náš organizmus priam žiada pauzu. Potrebuje starostlivosť, ktorá ho nezaťaží, ale dovolí mu zregenerovať a ozdravieť.

Prečo Gdanskin?

Zaujíma Vás čo sa skrýva pod názvom línie Gdanskin?

Pocit dokonale čistých zubov

Dentálnu hygienu by sme mali mať všetci v malíčku. Je to však naozaj tak?

dentálna hygiena Sensitiv

zubná pasta na citlivé zuby

Príroda na prvom mieste

ZIAJA - vegánska kozmetika

Mohlo by Vás zaujímať

výskum ziaja

Newsletter s aktuálnymi ponukami

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.

Vývoj zabezpečil © bart.sk s.r.o.