pleťový krém pre mužov

Až mi niekedy príde ľúto, že Deň otcov sa často berie oproti Dňu Matiek ako druhotriedny sviatok - podľa mňa sú oba rovnako podstatné, pretože obaja rodičia si zaslúžia aspoň poďakovanie za to, čo pre nás urobili. Preto vám prinesiem dva tipy na darčeky, ktorými by ste ich mohli potešiť. Prvý je z môjho pohľadu úplne super najmä pre mladšie vekové kategórie, pretože je fakt super a stojí naozaj máličko.  Ziaja je úplne kúzelná značka, pretože myslí naozaj na každého -mladí, starí, deti či muži! Pre mužov má celú líniu, ktorá naozaj stojí za pohľad, ale mňa najviac zaujal hydratačný krém na tvár.

Hydratačný krém pre mužov má zmatňujúci účinok, takže ak vášho tatina (alebo brata či priateľa) trápi mastná pokožka počas dňa, túto jeho funkciu určite ocenia.  Krém má príjemnú (nie hutnú) konzistenciu, ktorá sa fakt rýchlo vstrebáva. Mne (a snúbencovi) sa veľmi páči jeho vôňa - je to taká tá typická vôňa pánskych výrobkov. Je inak celkom osviežujúca, takže krém je veľmi príjemný aj na ranné použitie, verím, že osvieži a trochu preberie. 

Krém sa cenovo pohybuje do 5€ a to je podľa mňa fakt super cena. Ak to porovnám s drogériovým Lorealom alebo Niveou je to vyslovene polovica. A stále to hovorím - málo ktorý chlap si takéto vecičky kúpi sám, a skoro všetci sa im ako darčeku potešia.

zdroj: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/06/ziaja-men-idealny-darcek-na-den-otcov.html

Newsletter s aktuálnymi ponukami

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.

Vývoj zabezpečil © bart.sk s.r.o.