späťcocoa butter prípravky s kakaovým maslomVYHLADZUJÚCE TELOVÉ MLIEKO

COCOA BUTTER s kakaovým maslom TELOVÉ MLIEKO VYHLADZUJÚCE
  • Charakteristika
  • Pre koho
  • Použitie
  • Zloženie
  • Bezpečnosť

Telové mlieko s jemnou konzistenciou, formula voda v oleji. Jemne premasťuje a normalizuje procesy lipo-regenerácie pokožky. Posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru minimalizovaním rizika vzniku podráždenia. Hydratuje a zlepšuje pružnosť pokožky. Zachováva hladkosť, mäkkosť a pevnosť na úrovni mladej pokožky. Zlepšuje sfarbenie a urýchľuje proces vzniku rovnomerného opálenia.

Kakaové maslo - obsahuje potrebné nenasýtené mastné kyseliny a tokoferoly. Intenzívne pôsobí na regeneráciu suchej a veľmi suchej pokožky. Obnovuje zdravý vzhľad a zabezpečuje pokožke hydro-lipidovú rovnováhu. Prirodzene zlepšuje sfarbenie pokožky.

Objem: 400 ml

►  pre ženy

► deti

► 3+

► pre normálnu pokožku

► pre suchá a citlivú pokožku

Mlieko naneste na pokožku tela a jemne vmasírujte. Používajte tak často, ako je to potrebné. Doporučené pre dennú starostlivosť o pokožku a tiež pred opaľovaním (aj v soláriu).

účinné zložky: kakaové maslo

INCI platné k 28.10.2020: Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Ceresin, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.

Dermatologicky testované.


4,93 € s DPH

Množstvo:

Objednávacie číslo:
702311 / 15790
Dostupnosť:
skladom
Newsletter s aktuálnymi ponukami

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.

Vývoj zabezpečil © bart.sk s.r.o.