späťANANÁSĽAHKÁ TELOVÁ PENA

ananás ĽAHKÁ TELOVÁ PENA
  • Charakteristika
  • Pre koho
  • Použitie
  • Zloženie
  • Bezpečnosť

Ľahká telová pena s dopingovou formulou bohatou na anticelulitídny extrakt z ananásu a energizujúci kofeín. Zlepšuje hladkosť, pružnosť a pevnosť pokožky s celulitídou. Povzbudzuje pokožku k zlepšeniu napnutia. Posilňuje a vyhladzuje štruktúru epidermy. Preukazuje vysokú účinnosť spevnenia. Zlepšuje celkovú kondíciu kože. Ošetrujte ju a poskytuje jej kozmetický doping. Vyhladzuje, zlepšuje pružnosť a hydratáciu epidermy. Energizuje a dodáva osviežujúcu exotickú vôňu.

Obsahuje 90% zložiek prírodného pôvodu.

Objem: 160 ml

 pre ženy

► pre mužov

► všetky typy pokožky

► vek 17+

Penu vmasírujte do pokožky a nechajte vstrebať. Používajte tak často, ako je to možné, či potrebné. Je ideálna po cvičení a vhodná na ošetrenie pokožky pred a po opaľovaní.

účinné zložky: riasa enteromorpha compressa, výťažok z ananásu, kofeín, glykozaminoglykány

INCI platné k 10/2020: Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ceteareth-20, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Caffeine, Ananas Sativus (Pineapple) Extract, Propylene Glycol, Enteromorpha Compressa Extract, Sodium Polyacrylate Starch, Carbomer, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Sodium Hydroxide, CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 16035 (FD&C Red No. 40).

Dermatologicky testované.


5,60 € s DPH

Množstvo:

Objednávacie číslo:
705190 / 15844
Dostupnosť:
skladom
Newsletter s aktuálnymi ponukami

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.

Vývoj zabezpečil © bart.sk s.r.o.