späťANANÁSPEELINGUJÚCI SORBET NA TELO

ananás PEELINGUJÚCI SORBET NA TELO
  • Charakteristika
  • Pre koho
  • Použitie
  • Zloženie
  • Bezpečnosť

Drobnozrnný sorbet s peelingujúcimi zrniečkami orechu a kremíka. Obohatený o anticelulitídny extrakt z ananásu, ktorý zlepšuje hladkosť, pružnosť a pevnosť pokožky a energetizujúci kofeín, ktorý povzbudzuje kožu k zlepšeniu napnutia. Posilňuje a vyhladzuje štruktúru epidermy. Účinne odstraňuje odumreté bunky kože a vyhladzuje epidermu. Zlepšuje kvalitu pokožky, ošetruje a poskytuje jeje kozmetický doping. Dodáva pocit osviežujúceho relaxu a sviežu exotickú vôňu.

Obsahuje 90% zložiek prírodného pôvodu.

Objem: 160 ml

 pre ženy

► pre mužov

► všetky typy pokožky

► vek 17+

 

Naneste peeling na navlhčenú pokožku, masírujte krúživými pohybmi, opláchnite teplou vodou. Môže byť používaný denne. Nepoužívajte po depilácii alebo na miesta s poškodením kože. Je ideálny po cvičení a vhodný na ošetrenie pokožky pred saunovaním. Na umytie použite malé množstvo gélu, po umytí dôkladne opláchnite. Vyhnite sa vniknutiu prípravku do očí. Je ideálny po cvičení, hodí sa v horúcich letných dňoch.

účinné zložky: riasa enteromorpha compressa, výťažok z ananásu, kofeín, glykozaminoglykány

INCI platné k 10/2020: Aqua (Water), Glycerin, Hydrated Silica, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Carbomer, Parfum (Fragrance), Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Caffeine, Ananas Sativus (Pineapple) Extract, Propylene Glycol, Enteromorpha Compressa Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

Dermatologicky testované.


5,60 € s DPH

Množstvo:

Objednávacie číslo:
705189 / 15843
Dostupnosť:
skladom
Newsletter s aktuálnymi ponukami

© Copyright 2011 Fortis. Všetky práva vyhradené.

Vývoj zabezpečil © bart.sk s.r.o.